2012-01-30

Tradiciškai 3 darbai

Savaitgalis buvo labai darbingas, prigaminau kruva darbeliu, taigi laikas juos parodyti :) Tradicikai darbeliai trys :))) Du is savaitgalio, vienas gulejo pamirštas :)

[10 things I love about you]

Senai bedariau skiautini, tai prisiminaiu, kaip man patinka juos daryti!!!

[I love you this much]

 Darbelis darytas pagal šią schemutę iš čia


 [tuvas]

Šį darbelį buvau padarius senokai, bet kadangi jis toks paprastas, tai vieno net nekeliau, laukiau jam kompanijos :))) Jis apie Nojaus aistra lektuvam :)

Kol kas tiek, už poros dienų atlėksiu su nauja "Mainų rato" tema :)
Tai tiek, geros dienos, nesušalkit!!!

15 komentarų:

 1. kaip visada smagūs ir nuostabūs darbeliai :)
  pavydžiu tau tavo darbingumo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puskiuk, visi labai labai gražūs ir nuotaikingi. Bet labiausiai susižavėjau antruoju-viduriniuoju :) Viskas tobulai gražiai suderinta, žavinga, labai kokybiška ir tokia jauki nuotrauka. Ir dar labai labai patiko, kaip sudėliojai pavadinimą iš tiek daug skirtingų raidelių, o visumoj jis žiūrisi taip nepriekaištingai ir įdomiai. Tu šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nuostabūs darbeliai - kaip visada :)O dar tas išlankstytas lėktuvėlis paskutiniame darbelyje šalia štampuoto - super :)

  Na, ir įsismagino senbuvės :D Smagu! Yra kur akis paganyti ir naujų įdėjų pasisemti :)

  Lauksim dar darbelių!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai labai grazus darbeliai :) Ypac antrasis... na toks nerealus :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kiek nuostabiu darbu ir vėl!
  Man pirmasis pats paciausias! Patinka kai taip is gabaleliu darai!

  Ir laukiu, laukiu ką ten prigalvojus 'mainų ratui'!

  AtsakytiPanaikinti
 6. jau kokie jus visu grazus antram skrebuke !!! ir as pritariu idejai, kad labai grazios antro skrebuko spalvos, viskas labai suderinta, nepekrauta, o pavadinimas ypatingai nusisekes, nors sudetas is keliu raidynu ...

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai gražūs darbeliai, kokios nuotraukos! Antrasis labai mielas, švelnus toks, gal dėl spalvų, o pirmas žavi savo prasme ir tokiais mielais žodžiais:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nu tik mamos tikriausiai gali tiek (ir dar daugiau) priezasciu sugalvot uz ka vaikiukus savo myli. Net susigraudinau :) Net skrebuko nebesimato uz tokių graziu zodziu...

  AtsakytiPanaikinti
 9. Grazu! dziaugiuosi kiekviena karta pamacius kad ikelei nauju darbu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Pats 'Puskiausias" sakyciau kad "Tuvas"....labai man patinka tie fimo debeseliai kurie jau man asocijuojasi su tavo skrebukais ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Dekui visom labai!! Man paciai tai pirmoj vietoj turbut pirmasis darbelis, apie 10 dalyku, kazko jis man labai patinka :)))
  O su katinu ir Nojum laukia dar viena nuotrauka, ten isvis gerai matosi koks storulis jis :D kai parsivezem Noju is ligonines tai jis buvo gerokai mazesnis uz katina :)) Monstras tas katiniukas :)))

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labai ryskus ir smagus skrebukai, ziurint pakelia nuotaika ir norisi sypsotis

  AtsakytiPanaikinti
 13. Super darbeliai!! kaip visad nuotaikingi ir ryskus! tikri puskiski :)) ach ka man taip susidraugavus su spalvom ;)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Skiautinys - guliu. och,ach... :D Labai,labai patinka. nu labai!!!!Reik ir man tokiai spalvu bombai kada susikaupt...tik kazi ar kada sugebesiu...Ir siaip tie 10 punktu uz ka myli irgi labai patiko...

  AtsakytiPanaikinti
 15. Super duper, man antras savo stiliumi paciausias, bet aisku kiti savo deetalemis, "10 dalygu" ir deriniais ne ka atsilieka :)

  AtsakytiPanaikinti